Coloplast marka

Kolostomi ve Ürostomi

Torbalarından
Fark Ücreti Almıyoruz.
Ödemiş Olduğunuz tutarın
tamamı geri ödeme
kapsamındadır.
Tel : 0212 529 01 86
fax: 0212 529 01 72
email:sembol@semboltibbi.com
x
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler

Adaptörlü Kolostomi Torbası iki parçalı

Adaptörlü Kolostomi Torbası iki parçalı
  • Adaptörlü Kolostomi Torbası iki parçalı
  • Adaptörlü Kolostomi Torbası iki parçalı
  • Adaptörlü Kolostomi Torbası iki parçalı
  • Adaptörlü Kolostomi Torbası iki parçalı
  • Adaptörlü Kolostomi Torbası iki parçalı
Ürün Fiyatı: 4,00 TL
Havale İle:4,00 TL
Toplam Tutar:4,00 TL
 

İki Parçalı Sistem

İki parçalı sistem adaptörleri daha az sıklıkla değiştiği için, cildin adaptörün altında sağlıklı kalmasını sağlamak çok önemlidir, ve aynı zamanda adaptör çıkarıldığında cildi tahriş etmemelidir.

Kolay kullanımlı kilit halkası

Özel Altema halka kilit mekanizması karına herhangi bir baskı yapmadan torbanın adaptöre yerleşmesini, emniyetli tutuşunu ve kolayca çıkarılmasını garanti eder. Klik sinyali, halkanın kilitlendiğini ve dolayısıyla da torbanın adaptörle güvenli bir şekilde birleştiğini belirtir.

Etkili filtre

Bütün torbalar 3 tabakalı filtre ile etkili ve sürekli gaz filtrasyonu sağlar, bu özellik ayrıca torbanın daha uzun süre kullanımını destekler. Hava akışına olanak veren filtre, torbada oluşabilecek balonlaşmayı önler ve istenmeyen kokuları yok eder.Yumuşak, rahat ve fark edilmez


Alterna torbalar ses azaltan ve koku tut­mayan bir filmden yapılır. Torbanın cilde değen arka kısmında çok yumuşak malzemeden astar vardır rahatlık içindir ve ilave edilen ek koruma ile cildin tahriş olması engellenir.Hide-away - ideal boşaltım sistemi


Yeni boşaltım sistemi özellikle boşaltılabilir torba kullananlar için dizayn edilmiştir ve genel klipsleri ve diğer kapatıcıları gereksiz kılar. Torbaya yerleştirilmiş kapatma sistemi katlanır ve saklanır, bu özellik torbayı fark edilmez yapar.


Torba boşaltılırken akışı parmaklar ile kont­rol etmek mümkündür. Boşaltım sisteminin boşaltımdan sonra temizliği basit ve hijyeniktir.


 

Yorum Alanlar
Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.